Wczorajszy wieczór upłynął nam pod znakiem świetnej, sportowej atmosfery! Nasze dziewczyny wybiegły na boisko, żeby rozegrać towarzyskie mecze z AS Jonkowo.
Walki, zaangażowania i pięknych akcji nie brakowało z żadnej strony. Dziewczyny zostawiły na boisku mnóstwo serducha i pokazały prawdziwy sportowy charakter!
Na tablicy wyników mogło dziać się wiele, ale najważniejsza i tak była świetna zabawa i zebrane doświadczenie.
Wielkie dzięki dla AS Jonkowo za super rywalizację w duchu fair play! 
Dziękujemy za wspólne granie i do zobaczenia na kolejnym rewanżu!
𝗕𝗿𝗮𝘄𝗼 𝗱𝘇𝗶𝗲𝘄𝗰𝘇𝘆𝗻𝘆! 
——
Sponsorem tytularnym Klubu i Akademii jest Energa SA z Grupy ORLEN
Sponsorem głównym Klubu i Akademii jest Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie


0 komentarzy