Młodsze Stomilanki walczą w lidze Młodzika

maj 10, 2026 | Wszystkie wpisy

Dzielne są nasze młodsze Stomilanki. Rywalizują i walczą w lidze z chłopcami. Dumne Stomilanki z roczników 2013-2015 rywalizujące ze starszymi chłopcami, nie rezygnują ze swojej przyszłości. W sobotę rozgrywały mecz w lidze z zespołem Żuri Olsztyn. Zespół gości był zwycięski w tym spotkaniu.
Pamiętajcie te gry wzmacniają nasze doświadczenia i naszą przyszłość.
Skład: Jessi, Tamara, Miśka, Tosia, Basia, Paula, Wiola, Maja, Julia, Sofii, Oliwia, Zosia, Ania, Kasa.
Brawo dziewczyny dla was za walkę!
Być Stomilanką to mieć charakter i serce do gry za swój klub.
Brawo dziewczyny!