Za nami wymagajฤ
ce starcie w 19. kolejce ORLEN Ekstraligi przeciwko AP 2010 Orlen Gdaลsk. Przeczytajcie, co o wczorajszym meczu powiedziaลy nasze zawodniczki:
โDziฤkujฤ, ลผe mogลam przyczyniฤ siฤ do zwyciฤstwa druลผyny. Uwaลผam, ลผe to wynik pracy nas wszystkich. Dziฤkujฤ zespoลowi za danie z siebie wszystkiego i bฤdฤ dalej ciฤลผko pracowaฤ, aby pokazaฤ jeszcze lepszฤ
formฤ w pozostaลych meczach.โ
โWczoraj rozegraลyลmy kolejny mecz ligowy z AP Orlen Gdaลsk. Mecz zakoลczyล siฤ rezultatem 3:1 na nasza korzyลฤ. Jestem bardzo dumna z caลego zespoลu. Widaฤ byลo determinacjฤ, walkฤ o kaลผdฤ
piลkฤ i ogromne zaangaลผowanie od pierwszej do ostatniej minuty. Mam nadziejฤ, ลผe to przeลamanie da nam pewnoลฤ siebie na kolejne spotkania. Wiemy, ลผe potrafimy graฤ lepiej i ten mecz to pokazaล. Teraz chcemy iลฤ za ciosem i dalej punktowaฤ.โ
โNa wczorajszy mecz wyszลyลmy bardzo zmobilizowane i wiedziaลyลmy, ลผe musimy wygraฤ to spotkanie. Myลlฤ, ลผe pierwsza strzelona przez nas bramka dodaลa nam wiatru w ลผagle i staraลyลmy siฤ zadawaฤ kolejne ciosy, co na koniec przyniosลo nam zwyciฤstwo.โ


0 komentarzy